Výstavba, projekce, design

Výstavba solné jeskyně na klíč

Halomedica přináší revoluční technologii výstavby solných jeskyň kombinací prehistorické kamenné soli. Vzájemným působením přírodních solí vzniká unikátní léčebné prostředí, které urychluje proces ozdravení a otevírá jeho nové, ještě nepoznané obzory. Doplněním tohoto prostoru o relaxační hudbu vzniká prostředí působící blahodárně nejen na tělo, ale také na psychiku člověka.

Společnost přináší komplexní balík služeb od architektonického řešení vnitřního prostoru jeskyně až po samotnou realizaci díla na klíč. Interiér solné jeskyně představuje variabilní systém komponentů, který se v průběhu tvorby projektu přizpůsobuje záměrům klienta a potřebám koncového spotřebitele.

Každá jeskyně zhotovená Halomedicou se po realizaci stává neopakovatelným uměleckým dílem vytvořeným prací lidských rukou.

Výroba probíhá přímo v solném dole

Patentem chráněná výraba solných panelů začíná již v solných dolech. Solné jeskyně jsou stavěny moderní technologií, absolutně bez použití jakékoliv zdraví škodlivé látky, lepidel či kovů, čímž se výrazně odlišuje od konkurence. Výroba zpravidla trvá 3-5 týdnů od závazné objednávky a podpisu smlouvy.

Montáž a výstavba

Montáž navazuje na výrobu a trvá zpravidla na místě u klienta 1-3 týdny dle velikosti a umístění jeskyně. Jeskyně se dá umístit jak do nadzemních podlaží objektů tak do podzemních sklepů. Nutné je osobní zaměření prostor technikem společnosti, který vyhodnotí vhodnost umístění jeskyně do klientem navrhovaných prostor.

Zcela zdarma a nezávazně Vám bude vypracována nabídka na výstavbu, ale i na financování a pronájem jeskyně.